Uyku, Sağlık ve Esenlik

Online – Canlı Yayın

Ücretsiz Webinar

9 Ocak 2021 Cumartesi

 

Kaliteli ve dinlendirici bir uyku sağlığın temellerinden biridir. Yetersiz uyku, uyku sorunları ve uykusuzluk yaşam kalitemizi ve sağlığımızı çok olumsuz yönden etkileyebilir.

Bu webinarda iyi bir uyku için pratik ipuçları öğreneceksiniz. Naturopati, ayurveda ve geleneksel Çin tıbbından gelen önerileri değerlendirecek, “iyi uyku” stratejisini oluşturmak ve geliştirmek için neler yapabileceğimizden bahsedeceğiz.

Kimler katılabilir?

Bu webinar herkese açıktır.

Süre

1 saat

Saat

17:30-19:00

Tarih

9 Ocak 2021 Cumartesi

Online / Canlı yayın

Webinar internet üzerinden canlı yayın olarak Zoom aplikasyonu ile gerçekleştirilecektir.

Ücret

Bu webinara ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kayıt

Bu linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra size Zoom platformundan bir link gelecek.

Bilgi

Marielle Mercadier
info@holistikaromaterapi.com
0535 362 69 34

Eğitmen

Marielle Mercadier

1965 yılında Fransa’da doğdum, uzun seneler Almanya’da yaşadım ve 1995 yılından beri Türkiye’de yaşıyorum. Fransa ve Almanya’da işletme ve Avrupa Birliği hukuku alanında eğitim gördüm, Almanya’da kozmetik ve medikal ürünler endüstrisinde yöneticilik yaptım. Doğal şifa yöntemlerine duyduğum yoğun ilgi hayatıma yön verdi ve 2000 yılında holistik sağlık konularında eğitimlere katılmaya ve çalışmalar yapmaya başladım.

Fransa’nın önde gelen naturopati uzmanı Dr André Passebecq’ten naturopati ve aromaterapi konularında eğitim aldım. Naturopatik beslenme ve yaşam tarzı, detoks, şifa orucu, doğal şifa uygulamaları ve aromaterapi ile bedenin doğal iyileştirici gücünü destekleme yöntemlerini öğrendim. Ayrıca Osho Pulsation nefes terapisi, masaj terapisi, enerjetik beden terapisi, thalassoterapi ve doğal cilt bakımı eğitimlerini aldım.

Aromaterapi ve naturopatiyi yirmi yılı aşkın bir süreden beri uyguluyorum. Fransa’da aldığım aromaterapi eğitiminin yanı sıra New York Institute of Aromatic Studies/The School for Aromatic Studies’de holistik aromaterapi, tıbbi aromaterapi ve klinik aromaterapi sertifika programlarına katıldım. National Association for Holistic Aromatherapy (NAHA) ve Alman aromaterapi derneği Forum Essenzia üyesiyim.

Thalassoterapi ve spa merkezlerinde yöneticilik yaptım, beden terapisti ve doğal sağlık eğitmeni olarak çeşitli merkezlerde çalışmalar düzenledim. Verdiğim eğitimler ile bütünsel sağlık, naturopati ve aromaterapi konularında bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum.