Sağlık için Enerjetik Şifa Teknikleri 

Online – Canlı Yayın

Ücretsiz Webinar

5 Aralık 2020 Cumartesi

 

Bu webinarda sizi Donna Eden’in enerjetik beden uygulamalarını keşfetmeye davet ediyorum.

Donna Eden Amerikalı bir şifacı ve “Enerji Tıbbı” kitabının yazarıdır.

Donna Eden’den öğrendiğim teknikleri neredeyse dört yıldır uyguluyorum ve hayatıma sağlık, denge, enerji ve zindelik kattıklarını söyleyebilirim.

Bu tekniklerin en sevdiğim tarafı son derece basit ve sade, ve aynı zamanda çok etkili olmaları.

Yaşadığımız bu dönemde bu tekniklerin size de yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Online buluşmamız sırasında size günlük enerji rutini, bağışıklık ve stres yönetimi için uygulayabileceğiniz egzersizler gösterecek ve sorularınıza cevap vereceğim.

Bir fikir edinmek için aşağıdaki iki video izleyebilirsiniz:

Günlük enerji rutini: https://www.youtube.com/watch?v=Di5Ua44iuXc

Stres ve anksiyete için 3 egzersiz: https://www.youtube.com/watch?v=kU3san9Z84U

Kimler Katılabilir?

Bu webinar herkese açıktır.

Süre

1 saat

Saat

15:00-16:00

Tarih

5 Aralık 2020 Cumartesi

Online / Canlı Yayın

Webinar internet üzerinden canlı yayın olarak Zoom applikasyonu ile gerçekleştirilecektir.

Ücret

Bu webinara ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Bilgi ve Kayıt

Marielle Mercadier
info@holistikaromaterapi.com
0535 362 69 34

Eğitmen

Marielle Mercadier

1965 yılında Fransa’da doğdum, uzun seneler Almanya’da yaşadım ve 1995 yılından beri Türkiye’de yaşıyorum. Fransa ve Almanya’da işletme ve Avrupa Birliği hukuku alanında eğitim gördüm, Almanya’da kozmetik ve medikal ürünler endüstrisinde yöneticilik yaptım. Doğal şifa yöntemlerine duyduğum yoğun ilgi hayatıma yön verdi ve 2000 yılında holistik sağlık konularında eğitimlere katılmaya ve çalışmalar yapmaya başladım.

Fransa’nın önde gelen naturopati uzmanı Dr André Passebecq’ten naturopati ve aromaterapi konularında eğitim aldım. Naturopatik beslenme ve yaşam tarzı, detoks, şifa orucu, doğal şifa uygulamaları ve aromaterapi ile bedenin doğal iyileştirici gücünü destekleme yöntemlerini öğrendim. Ayrıca Osho Pulsation nefes terapisi, masaj terapisi, enerjetik beden terapisi, thalassoterapi ve doğal cilt bakımı eğitimlerini aldım.

Aromaterapi ve naturopatiyi yirmi yılı aşkın bir süreden beri uyguluyorum. Fransa’da aldığım aromaterapi eğitiminin yanı sıra New York Institute of Aromatic Studies/The School for Aromatic Studies’de holistik aromaterapi, tıbbi aromaterapi ve klinik aromaterapi sertifika programlarına katıldım. National Association for Holistic Aromatherapy (NAHA) ve Alman aromaterapi derneği Forum Essenzia üyesiyim.

Thalassoterapi ve spa merkezlerinde yöneticilik yaptım, beden terapisti ve doğal sağlık eğitmeni olarak çeşitli merkezlerde çalışmalar düzenledim. Verdiğim eğitimler ile bütünsel sağlık, naturopati ve aromaterapi konularında bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum.